MÜŞTERİ GİRİŞİ

ACENTALARIMIZ

ACENTALARIMIZ

AXA Sigorta, Allianz, HDİ Sigorta, Liberty Sigorta ile kurumsal ortaklığımız sonucunda siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet etmek için vargücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz. Gökce Sigorta ile ayrıcalıkların farkına ve tadına varın.

AXA SİGORTA
AXA Grubu'nun, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefleyen 'Finansal Koruma' konusundaki faaliyetleri sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır. Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.
http://www.axasigorta.com.tr/

AXA HAYAT EMEKLİLİK
Yıllık Hayat Sigortası ile temel olarak yaşam kaybı riski teminat altına alınmaktadır. Sigorta kapsamında, Vefat Teminatı ile isteğinize bağlı olarak Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Tam ve Kısmi Maluliyet ve Hastalık Sonucu Tam Maluliyet Teminatları bulunmaktadır.

http://www.axahayatemeklilik.com.tr


ALLIANZ SİGORTA
Türkiye'nin 1890 yılında kurulan Allianz Grup, dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden ve finans hizmetleri sağlayıcılarından biridir. Allianz Grup 142.000'i aşkın çalışanıyla 70'in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir.

http://www.allianzsigorta.com.tr


HDI SİGORTA
Alman sigorta devi Talanx International AG Ailesi’ne dahil olan HDI Sigorta A.Ş., yüzlerce acentesiyle Türkiye'nin her noktasında hizmet sunuyor; müşterilerini uluslararası bu ekonomik gücün bütün olanaklarıyla buluşturuyor!

http://www.hdisigorta.com.tr

LIBERTY SİGORTA
Liberty Sigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bireysel otomobil, konut ve ferdi kaza sigortalarının yanı sıra nakliyat, mühendislik, tarım, iş yeri sigortaları gibi çok çeşitli ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Genel Müdürlük ve 8 Bölge Müdürlüğü ile faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, ürün ve hizmetlerini yurt çapında toplam 700'den fazla noktada, profesyonel acenteler aracılığıyla tüketicilere sunmaktadır.

http://www.libertysigorta.com.tr

SOMPO JAPAN
Sompo Japan Sigorta, Finans Sigorta adı ile o dönemdeki ekonomik krize ve güçlü rakiplerine rağmen 30 Mart 2001 tarihinde kurulmuştur. Kendine özgün yönetim anlayışı ve o dönemde de sahip olduğu güçlü çalışan profili ile şirketimiz rakiplerinden ayrılmış ve 2002 yılında ilk poliçesini kesmiştir. Bunu izleyen süreçte gelişimini sürdürmüş ve 2004 yılında ilk tam faaliyetini gerçekleştirmiştir. 2006 yılına gelindiğinde ise sigorta sektöründe en iyi Öz Sermaye karlılığını elde eden şirket olmuştur. 1 Kasım 2007 tarihinde QNB Finansbank’ın hisselerinin NBG’e gruba satılması ile kurucusu olan Fiba Holding’in adını alarak faaliyetlerine Fiba Sigorta A.Ş olarak devam etmiştir. Fiba Sigorta olarak faaliyetlerine devam eden şirketimiz, 2010 yılına kadar en iyi Öz Sermaye karlılığını elde eden şirket ünvanını korumakla beraber 10 yıl boyunca kar eden tek sigorta şirketi olmuştur.

https://www.sompojapan.com.tr

İNG EMEKLİLİK
19 Haziran 2007 tarihinde ING ile Oyak Grubu, Oyak Emeklilik’in yüzde yüz hissesinin ING Grubu'na satışı konusunda anlaşmaya varmış, 25 Kasım 2008 tarihinde satış ile ilgili Hazine Müşteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü onayı alınmasının ardından 04 Aralık 2008 tarihinde satış işlemleri tamamlanarak Oyak Emeklilik ING Grup çatısı altına girmiştir.

http://www.ingemeklilik.com.tr