ARA TEKLİF AL
+90 (538) 855 46 46
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
+90 (538) 855 46 46

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Şevki K.

Şevki K. / Diş Hekimi

3 yıl önce arabamın sigortası bitmişti trafik ekipleri arabamı bağlamak zorunda kalmıştı. Beni hiç tanımadığınız halde sigortamı yapmış ve beni yoluma devam etme fırsatına kavuşturmuştunuz. O gün ne kadar mutlu olduğumu size anlatamam. İyiki varsınız.Allah sizden razı olsun.

Nilgün C.

Nilgün C. / Öğretmen

Gökce Sigorta ile yıllardır çalışıyoruz bugüne kadar 7/24 her konuda desteklerini hiç eksik etmediler, en uygun fiyatı ve en hızlı hizmeti verdikleri için hiç başka sigorta şirketini tercih etmeyi düşünmedim. Sabaha yakın saatlerde yaptığım kazada bile tutanak tutmak için çok hızlı şekilde gelip yardımcı oldular.

Ahmet A.

Ahmet A. / Grafik Tasarımcı

2010 yılından itibaren Grafik tasarım işleri ile ilgilendiğim için stüdyo açmaya karar vermiştim, stüdyomun iş yeri sigortası için uygun fiyatlar araştırırken Gökce Sigorta firmasına denk geldim, kibar ve hızlı elamanları en uygun fiyatı verdikleri için çalışmaya karar verdim 2015 yılından bugüne bütün sigorta işlemlerini kendilerine emanet ediyorum. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle, Teşekkürler.

Ayşe S.

Ayşe S. / Doktor

Yeni aldığım aracım için, trafik ve kasko sigortası yaptırmak istiyordum en uygun fiyatı ve en ilgili hizmeti Gökce Sigorta sunduğu için kendilerinden yaptırmaya karar verdim. Arkadaşlarım fazlası ile memnun olduklarını ilettikleri için gözüm kapalı tercih ettim. Teşekkürler.

Sektörden Haberler
  +90 (538) 855 46 46