ARA TEKLİF AL
+90 (538) 855 46 46
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
+90 (538) 855 46 46

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir çok detaya buradan ulaşabilirsiniz...

Zorunlu Trafik Sigortası, devlet tarafından bütün motorlu araç sahiplerinin yapılması zorunlu tutulmuş olan ve kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebiliceğiniz hasar, zararlar için sizi güvenceye alan bir üründür.


İÇERİK FOTOĞRAFLARI

Kasko Sİgortası taşıtınızın, kaza, çalıntı, yangın ve sel hasarları ile karşılaştığınız zaman sizlere hasarı finansal olarak karşılaması için yapılan bir sigorta türüdür.


Kasko Sigortası, Trafik sigortası aksine zorunlu değildir tamamen kişisel isteğinize bağlı olarak yapılmaktadır.
İÇERİK FOTOĞRAFLARI

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).


İÇERİK FOTOĞRAFLARI

Sektörden Haberler
  +90 (538) 855 46 46